blog

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama, Başakşehir'de Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Başakşehir halı yıkama firmamızda ön planda olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Firmamız müşteri memnuniyeti için elinden gelen hizmetin en iyisini vermektedir. Firmamız her zaman yenilikçi ve kendini geliştiren bir firmadır. Seneler öncesinden hizmete açılmış ve hala hizmet vermektedir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde halılarınızı evinizden alıyoruz ve halı yıkama kurutma işlemimiz bitince tekrar evinize teslim ediyoruz. Sizlere bu hizmeti veren ekiplerimiz güvenilir ve güler yüzlü kişilerdir. Sizin halı yıkama işleminden memnun kalmanız için ellerinden gelenin fazlasını yapmakta ve çaba göstermektedirler.

Halı yıkama ihtiyaçlarında Başakşehir halı yıkama firmamızı tercih ve tavsiye eden siz değerli müşterilerimize hizmetimizi kaliteli bir şekilde yapmak için, son teknolojik olan makinelerimiz ile halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama ve kurutma işlemlerimiz her zaman hijyenik bir yerde yapılmaktadır. Bu konuda içiniz rahat olsun ve bizlere güvenin. Halılarınızda bulunan lekeler var ise elimizde olan birçok organik sabun ve şampuan ile lekeleriniz kısa süre içerisinde çıkacaktır. Başakşehir halı yıkama ekibimiz halılarınızın ilk gün ki gibi olması için elinden geleni yapmaya hazırdır. Sizlere temiz halılar getirmek ve kaliteli hizmet vermek bizlerin görevidir.

Başakşehir Halı Yıkama İle En Hızlı Halı Temizliği

Başakşehir halı yıkama firmamız ile haftanın istediğiniz günü iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınızda 1 saat içerisinde evinize gelir ve halılarınızı teslim alırız. Halılarınız ortalama 3-4 gün iş gününde elinizde olmaktadır. Halılarınız yıkanırken asla kimyasal ürünlere başvurulmamakta ve doğal ürünler tercih edilmektedir. Sizin sağlığınız bizim için çok önemlidir. Halı yıkama işlemini 2-3 defa tekrarlamakta ve durulamaktayız. Bunun sebebi sizlere kaliteli hizmet vermek ve sizin memnuniyetinizi karşılamaktır.

Aynı zamanda Başakşehir halı yıkama firmamız sizlere perde ve koltuk yıkama hizmetinde vermektedir.  Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmetimizde perdelerinizi firmamıza götürüp yıkama işlemini Başakşehir halı yıkama firmamızda gerçekleştirmekteyiz. Fakat kanepe ve koltuk yıkama hizmetimizde bu işlemi evinizde gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve kanepeleriniz kısa süre içerisinde ilk gün ki temizliğine kavuşacaktır. Koltuk ve kanepeleriniz yıkanırken asla eviniz kirlenmez ve su olmaz. Çünkü güçlü emiş gücüne sahip çekici makinelerimiz bulunmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama: Evde Koltuk Yıkama

Kanepelerinizi 1 saat içerisinde yıkamaktayız.  Fakat kanepe ve koltuk yıkamalarımızın sonrasında 2-3 kanepe ve koltukları kullanmamanız ve tamamen kurumasını beklemelisiniz. Kanepe ve koltukların tamamen kuruma süresi 2-3 günü bulmaktadır. Sizlere %100 memnuniyet garantili olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Eğer halı, koltuk ve perde yıkamamızdan memnun kalmazsanız isteğiniz doğrultusunda tekrar yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bizim kendimize olan güvenimiz tamdır ve sizin için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Başakşehir halı yıkama firması olarak, sizin bizim hakkımızdaki düşünceleriniz bizim için büyük önem taşımaktadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde kısa süre içerisinde halılarınız evinizden teslim alınır. Daha sonra hemen yıkama işlemlerine başlanır. Kurutma işlemi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Toplam 3-4 gün içerisinde halılarınız sizlere teslim edilmektedir. Halılarınız kimyasal olmayan tamamen doğal içerikli şampuan ile yıkanıp temizlenmektedir. Başakşehir halı yıkama firmamızın önceliği sizlerin sağlığıdır ve bunun için halı yıkama işlemlerinde doğal sabun ve şampuanlar tercih edilir. Firmamız, koltuklarınızı evinize kadar gelip en iyi şekilde yıkamaktadır. Eğer firmamızdan memnun kalmazsanız istediğinizde halılarınızı tekrardan yıkarız.

Başakşehir Halı Yıkama İle Doğal Temizlik

Ekibimiz sizlere her zaman güler yüzlü davranıp sizlerin memnuniyeti için her şeyi yapacaklardır. Halı yıkama işlemlerimizden önce mutlaka halılarınızı yıkanacak olan bölge temizlenir. Temizlendikten sonra halılarınız ilk gün ki temizliğine ulaşır. Halılarınızda bulunan kirler profesyonel ekiplerimiz sayesinde kısa süre içerisinde temizlenir ve daha sonra kurumaya bırakılır. Halılarınızı yıkarken son teknolojik ve modern aletlerimizi kullanmaktayız. Bu makineler halılarınızın en derinine inerek halınızda bulunan bütün kirleri arındırır. Halılarınız yıkandıktan sonra ekibimiz sizlere telefon eder ve daha sonra evinize kadar gelip halılarınızı teslim eder. Kayaşehir halı yıkama firmaları ve Başakşehir halı yıkama firmaları içinde en iyi halı yıkama hizmetini sunan firmamıza 0 545 339 89 17 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama firmamızdan halı yıkama hizmetini en iyi şekilde almak ve halılarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız bahçe şehir halı yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama fabrikasını Facebook'ta da takip edebilirsiniz!

Başakşehir Ercan Halı Yıkama Harita