blog

Metrokent Halı Yıkama

Metrokent Halı Yıkama, Başakşehir Metrokent'te En Çok Tavsiye Edilen Halı Yıkama Fabrikası

Metrokent halı yıkama firmamız, müşterilerine her zaman en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çok çaba sarf ederler. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ile halılarınız güvenli ellere teslim edilir. Halılarınız Metrokent halı yıkama fabrikamızdaki profesyonel ekibimiz tarafından teslim alınır ve temizlenerek tekrar sizlere teslim edilir.

Ekibimiz sayesinde halılarınızda meydana gelen temizliğin sizde farkına varacaksınız. Birçok kişi halılarını temizletmek için güvenilir ve işini iyi yapan firma arayışına girerler. Çünkü müşteriler tarafından beklentilerin karşılanması çok önemlidir. Metrokent halı yıkama firmamız müşterilerini çok önemsemektedir. Halılarınız teslim alındığında size teslim edene kadar bizim sorumluluğumuz altındadır. Halılarınıza bizim sorumluluğumuz altında iken asla bir zarar gelmez. Metrokent halı yıkama firmamızda halı yıkama işlemleri profesyonel halı yıkama makineleri ile yapılır. Bu makineler son teknolojidir ve bu işlemi en iyi şekilde yapmaktadır.

Metrokent Halı Yıkama İle Hijyenik Halılar

Önceden halılar elde yıkanırdı ve bu yıkama çeşidinden ise pek verim alınmazdı. Elde yıkama ile halılar istenildiği temizliği ulaşamaz ve su halının alt katmanına kadar ulaşmaz. Bu sebeple de halılar temizlenemez ve mikroplardan arınamaz. Metrokent halı yıkama firmamız, halılarınızı hijyenik ortamda yıkanarak ilk gün ki gibi evlerinizdeki yerlerini alır. Son teknoloji makinelerimiz ile yıkama ve kurulama işlemlerini yaparak sizlere halılarınızı teslim ediyoruz. Metrokent halı yıkama fabrikamızda kullandığımız deterjanlar, anti alerjendir ve sağlığa hiçbir zararı yoktur. Halılarınızı özenle yıkar ve zamanında teslimatını sizlere yaparız. Deterjanları doğal içerikli olanlardan seçeriz ve sizin sağlığınızı her zaman ön planda tutarız. Aynı zamanda Metrokent halı yıkama firmamız sizlere stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerini de en iyi şekilde vermektedir.

Genelde müşteriler tarafından stor perdelerin yıkanması istenir. Bu perdeler Metrokent halı yıkama ekibimiz tarafından firmamıza götürülür ve orada yıkanır. Koltuklarınız ise evinizde güvenilir bir şekilde yıkanmaktadır. Evde koltuk yıkanırken dikkat edilmesi gereken evin kirlenmemesidir. Bu da makineler ile bağlantılıdır. Makinelerin güçlü çekimi sayesinde eviniz kirlenmeden evde koltuk yıkama işleminiz gerçekleşecektir. Koltuk yıkama işlemi 1 saat kadar sürer. Kuruması ise 2-3 günü bulur. Asla kurumadan kullanılmamalıdır. Kullanmak için tamamen kuruması beklenmelidir. Tamamen kurumadan kullanılır ise koltuklarda lekeler meydana gelebilir.

4 Mevsim Halı Yıkamanın Adresi Metrokent Halı Yıkama

Metrokent halı yıkama firmamız siz değerli müşterilerine yılın her mevsiminde hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Yaz ve kış aylarında verilen halıların gelme süreci değişecektir. Yaz aylarında 3 gün içerisinde halılarınız teslim olurken kış ayında ise 5-6 günü bulmaktadır. Çünkü kışın halıların kuruma seviyesi daha düşüktür. Bunun için tamamen kuruduktan sonra sizlere ulaştırmaktayız.

Halılarınız yıkandıktan sonra üzerine doğal içerikli parfümler sıkılır ve uzun süre evinize mis gibi bir koku hâkim olur. Aynı işlemi perdeleriniz ve koltuklarınız için de yapmaktayız. Halılarınız, Metrokent halı yıkama tesisimizdeki profesyonel kişiler ve makineler tarafından en iyi şekilde yıkanır ve daha sonra çekim gücü yüksek olan makinelerimiz ile sıkılır. Bu işlem birkaç defa tekrarlandıktan sonra halılarınız kurumaya bırakılır.

Halılarınızın kuruduğu bölgede son derece temiz ve hijyeniktir. Her halı gelmeden önce bu bölgeler temizlenir ve hijyenik duruma getirilir. Daha sonra halılar yerleştirilerek kuruması beklenir. Metrokent halı yıkama firmamızın vermiş olduğu mükemmel hizmet sayesinde halılarınızda kir ve mikrop kalmayacak ve halılarınız derinlemesine temizlenecektir. Halılarınız yıkanırken sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek olan bütün her şeyden kaçınmaktayız.

Metrokent Halı Yıkama Size Bir Telefon Kadar Yakın

Metrokent halı yıkama firmamız tarafından halılarınıza sigorta yapmaktayız. Sigorta sayesinde halılarınıza bir zarar gelir ise bunu firmamız karşılayacaktır. Aynı zamanda halınızda bulunan lekelerde çıkma meydana gelmedi ise sizin istediğiniz doğrultusunda halılarınıza tekrar yıkama işlemi uygulanacaktır. Fakat belirtmek isteriz ki bizim kendimize olan güvenimiz tamdır ve asla böyle bir şey ile şimdiye kadar karşı karşıya kalınmamıştır. Fakat eğer böyle bir durum ile karşılaşır ise biz bunu telafi edeniz.

Uzman ekibimiz ile sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz. Siz de Başakşehir halı yıkama firmaları içinde güvenilir ve kaliteli bir halı yıkama firmasından faydalanmak istiyorsanız Metrokent halı yıkama firmamızla mutlaka iletişime geçmelisiniz. Başakşehir Metrokent halı yıkama telefon: 0 545 339 89 17

Kampanyalarımızdan anında haberdar olabilmek için Metrokent halı yıkama firmamızı Facebook'ta da takip edebilirsiniz.