blog

Onurkent Halı Yıkama

Onurkent Halı Yıkama, Başakşehir Onurkent'te Profesyonel Halı Yıkama

Onurkent halı yıkama firmamız, senelerin vermiş olduğu tecrübe sayesinde halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Onurkent halı yıkama hizmetimizden 4 mevsimde de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Halı yıkama işlemleriniz en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve sizlere en geç 3-4 gün içerisinde teslim edilir. Bu tamamen yoğunluk ile alakalı bir durumdur. Halılarınız yıkanırken personellerimiz en temiz şekilde ve titizlikle bu işlemi bitirirler.

Halı yıkama işlemimiz en üst seviyede olan halı yıkama makinelerimiz ile yapılmaktadır. Halı yıkama makinelerimiz çok kalitelidir. Bu sebeple halılarınızın en alt katmanına kadar yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple lekelerin kolay bir şekilde çıkmasını ve halının derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Halılarınızı yıkatmak için bizimle iletişime geçtiğinizde kısa bir süre içerisinde personellerimiz halılarınızı evinizden teslim alırlar. Daha sonra ise yıkanıp kurutulduktan sonra halılarınız aynı şekilde evinize teslim edilir.

Onurkent Halı Yıkama İle Ekonomik Koltuk ve Perde Yıkama

İstanbul Başakşehir halı yıkama firmaları içinde ev hanımlarınca en çok tavsiye edilen Onurkent halı yıkama, sadece halı yıkama hizmeti değil aynı zamanda perde koltuk ve kanepe yıkama hizmetini vermektedir. Stor perdenin evde yıkanması bir hayli zordur. Genelde stor perdelerin yıkanması için müşteriler perdelerini firmamıza emanet etmektedir. Stor perdenin temizliğini en iyi şekilde yapmaktayız. Koltuk yıkama işlemlerinizi ekiplerimiz evinize gelip yapmaktadır. Bu işlem için koltukların firmaya götürülmesine gerek yoktur.

Koltuk yıkama esnasında asla evinize bir zarar gelmez. Yıkama işleminde inanılmaz güçlü makinelerimiz vardır ve bu işi çok iyi yapmaktadır. Bizim için ön planda olan müşterilerin güveni ve memnuniyetidir. Müşterilerimizi mutlu etmek için her zaman sonuna kadar uğraş vermekteyiz. Size verdiğimiz bilgiler asla dışına çıkmayız. Teslimat süresini önceden belirtiriz ve o dediğimiz gün mutlaka halılarınız elinizde olur. Bize güvenebilirsiniz ve bizimle iletişime geçip halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkamanın Adresi: Onurkent Halı Yıkama

Halılar düzenli bir şekilde temizlemez ve yıkanmaz ise üzerlerinde virüs ve bakteriler oluşur. Aynı zamanda çok kirli görünmesine sebep olur. Mutlaka halıların temizliği düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Halı en çok kullanılan eşyalardan biridir. Onurkent halı yıkama firmamız halı yıkama hizmetini sizlere en kaliteli bir şekilde vermektedir. Halılarınızda bulunan lekelerin ve kirlerin çıkmasını istiyorsanız, biz bunun garantisini veriyoruz. Halılarınızda bulunan lekelerin çıkmasını sağlayacağız. Bunun için doğal birçok şampuanımız ve güçlü çekim özelliğine sahip makinelerimiz bulunmaktadır.

Halılarınız öncelikle doğal şampuanlarımız sayesinde yıkanır ve daha sonra durulanır. Bu işlem 2-3 defa gerçekleştirilir. Daha sonra ise kurumaya bırakılır. Eğer kuruma bitince halınızda bulunan leke tamamen çıkmamış ise tamamen çıkana kadar bu işlem tekrarlanır. Firmamız sizlere garanti hizmetini de vermektedir. Eğer halılarınızdan memnun olmaz iseniz firmamız tekrar halılarınızı götürüp ücretsiz bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştireceklerdir.

Onurkent halı yıkama olarak bizim kendimize olan güvenimiz her zaman en üst seviyededir. Bu sebeple yıkadığımız halılara garanti vermekteyiz. Eğer halılardan memnun kalmaz iseniz garanti kapsamında olduğu için tekrardan halılarınız özenli bir şekilde yıkanır. Uzman ekibimiz işini iyi bir şekilde yaparak hayal ettiğiniz temizliği size sunacaktır.  Bizi arayıp iletişime geçince, 1 saat içerisinde halılarınız verdiğiniz adresten teslim alınır. Daha sonra ise metre kare hesabı yapılarak ücret belirlenir.

Onurkent Halı Yıkama Size Çok Yakın

3-4 gün içerisinde halılarınız yıkanıp temizlenerek sizlere teslimatı gerçekleştirilir. Halılarınıza doğal içerikli parfümler sıkarız ve uzun süre hem halınızın hem de evinizin güzel kokmasını sağlarız. Siz de halı, perde veya koltuk yıkama işlemlerimizden faydalanmak istiyorsanız Onurkent halı yıkama ile iletişime geçmelisiniz. Bizim için siz çok değerlisiniz ve sizin memnuniyetiniz için elimizden geleni yapacağımızdan asla şüpheniz olmasın. Başakşehir Onurkent halı yıkama telefon: 0 545 339 89 17

Dilerseniz Onurkent halı yıkama firmamızı Facebook'ta da takip edebilirsiniz.